Skip links

Hakkımızda

DRAA

Klinik

18+ Yıllık Tecrübe

DRAA Klinik, uzman kadrosu ve son teknoloji tedavi yöntemleriyle sizlere en kaliteli sağlık hizmetini sunmak için tüm ekibiyle çalışmaktadır. Ortopedi, Fizik Tedavi, Beslenme, Diyet, Estetik ve Saç Ekimi için randevu almak veya merak ettiklerinizi sormak için bizimle iletişime geçebilir, sağlık personelimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hakkımızda

Foto Galeri

Türkiye’nin Önde Gelen Ortopedi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Amacımız hastalarımızı tedavi ederken aynı zamanda, evinde gibi rahat hissettirmektir.

Tüm kurum ve kuruluşlarla ve özel sağlık sigortaları ile sağlık hizmeti anlaşması yapmış olup, SGK (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) mensuplarına da hizmet vermektedir.

Dijital Röntgen, Ultrason ve gelişmiş laboratuarımızla tanı ve tedavi yöntemleri en yeni teknolojik donanımlı makinelerle uzman kadromuz tarafından başarıyla gerçekleştirilmektedir.

DRAA Klinik A sınıfı bir sağlıklı yaşam merkezi olarak hizmet vermektedir.

Bu doğrultuda, alttaki maddeleri ekip olarak benimser ve uygularız.

 1. Hasta güvenliği
 2. Hasta ve çalışan deneyimleri
 3. Şeffaflık
 4. Süreklilik
 5. Hasta ve hasta yakını haklarına saygı
 6. Topluma, çevreye ve yasalara saygı
 7. Bilimsellik
 8. Çağdaşlık
 9. Ulaşılır olmak
Hakkımızda

Değerlerimiz

DRAA Klinik olarak önceliği etik değerlerden ödün vermeden hastalarına en doğru tanı ve hızlı tedavi hizmetini sunarak yaşam kalitelerini yükseltmek ve sağlıklarına kavuşturmaktır.

Farkımız

DRAA Klinik, hasta haklarına saygılıdır. Hasta memnuniyetini koşulsuz karşılamayı taahhüt eder. Şefkat ve güler yüzlü yaklaşımıyla hastaları ve hasta yakınlarını güvende hissettirir. Ekibin gelişimi için düzenli eğitim sağlar. Hasta görüşlerine önem verir. Alanında uzman sağlık profesyonelleri ile çalışmayı, tüm tetkik, teşhis ve tedavi süreçlerinde yenilikçi olmayı, toplumsal sorumluluğun gereklerini yerine getirmeyi ilke edinmiştir.

Kalite Politikamız

Sağlık hizmeti sunduğumuz tüm rahatsızlıklarda, en son bilimsel veriler ışığında, mevcut en yeni tanı-tedavi araçlarını gelişmiş teknoloji ve tecrübe ile birleştirerek hasta merkezci anlayışla en üst düzeyde hasta memnuniyetini sağlayacak biçimde, yüksek standarttan ödün vermeyen kaliteli, etkin, hızlı ve ulaşılabilir sağlık hizmetini sunmak DRAA Klinik olarak misyonudur.

 1. Hasta ve hasta yakınlarının güveni her şeyin önünde tutularak, hijyenik, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak.
 2. Çalışanlarımıza ideal çalışma koşulları sağlamak ve gelişimleri için eğitim olanakları sunmak.
 3. Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri takip etmek.
 4. Fiziksel ortamın ve donanımların güncellenmesini sağlayarak, hastalarımıza ve çalışanlarımıza ferah ve güvenilir bir ortam sunmak.
 5. İşyerinde sağlık ve güvenlik risklerinin belirlenmesi, minimize edilmesi ve yönetilmesine ilişkin etkili yönetim sistemlerin geliştirilmesi ve uygulanması.

Uzman Ekibimiz

DRAA Klinik olarak alanında uzman doktor ve sağlık personelimizle hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda

Doç. Dr. Aydın Arslan

Dr. Aydın ARSLAN 15 Ekim 1978 yılında Zonguldak’ta doğdu. Üniversite öncesi eğitimini Zonguldak’ta tamamladı. Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nden 2002 yılında mezun olduktan sonra Ortopedi ve Travmatoloji uzmanlık ihtisasını 2008 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı.

Devamı

Uzm. Fzt. Sidar Gergin

Adı Soyadı: SİDAR GERGİN

UZMANLIK ALANLARI

 • Omurga Sağlığı
 • Klinik Pilates (Mat, Reformer)
 • Kadınlarda Ürojinekolojik Problemler ve Pelvik Taban Rehabilitasyonu
 • Ortopedik-Nörolojik-Geriatrik Rehabilitasyon
 • Sporcu Sağlığı Rehabilitasyonu

2018-2020 yılları arasında İstanbul’daki özel kliniklerde çalışmıştır. Eylül, 2020 yılından beri Doç. Dr. Aydın Arslan Sağlıklı Yaşam Merkezi bünyesinde hasta kabulüne devam etmektedir.

Devamı
Hakkımızda
Hakkımızda

Uzm. Fzt. Engin Baysa

Fizyoterapist Engin BAYSA  22 Mayıs 1992 yılında Kocaeli’nde doğdu. Lisans eğitimini 2012-2016 yılları arasında İstanbul Üniversitesinde tamamlayıp hem eğitim hayatı boyunca hem de mezun olduktan sonra alanında birçok eğitim almaya devam etmiştir.

2016-2020 yılları arasında İstanbul’daki özel hastane ve kliniklerde çalışmıştır. Nisan, 2020 yılından beri Doç. Dr. Aydın Arslan Sağlıklı Yaşam Merkezi bünyesinde hasta kabulüne devam etmektedir.

Devamı

Randevu Oluştur

Uzman sağlık personelimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Ayrıca bizi arayabilir veya WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.

0 536 451 16 69
WhatsApp WhatsApp
Hemen Ara